Szkolenie pomoże Ci:

Podczas szkolenia nauczysz się publikować ciekawsze treści, lepiej dostosowane do celów, które chcesz osiągnąć. Stworzysz spójną identyfikację wizualną Twoich Social Media, które przyciągną swoją estetyką więcej klientów!

Dlaczego wartościowa treść, zadawanie pytań i znajomość swojej grupy docelowej nie wystarczy, żeby zbudować zaangażowanie i społeczność na fanpage’u. Jak pisać, żeby zwiększyć liczbę komentarzy i wywołać wartościową dyskusję pod postami. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zwiększyć zasięgi, zaangażowanie i liczbę obserwujących na serwisach IG oraz FB

Jak skuteczniej sprzedawać, pozyskiwać kontakty biznesowe oraz docierać z informacją o Twojej działalności do osób, które faktycznie są nią zainteresowane. Jak dobrać grupę docelową, która daje najlepsze efekty w działaniach na FB i na Instagramie. Tworzenie kampanii reklamowej: testy porównawcze, budżet, prawidłowe koszty reklam na FB&IG, weryfikacja najskuteczniejszych umiejscowień. Co ma znaczenie, a co jest drugorzędne dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Biorąc udział w szkoleniu, zyskujesz:

  • Wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu profesjonalistek

  • Autorskie techniki i metody obsługi Twoich Social Media

  • Praktykę i umiejętność wdrożenia metod poznanych na szkoleniu

  • Spersonalizowany certyfikat ukończenia szkolenia

  • Członkostwo w zamkniętej grupie na Facebooku

  • Gwarancję utrwalenia materiału - pracujemy warsztatowo, w małych grupach

O nas – Beauty Hackers

Cześć! Tu Zuza i Kasia. Z miłości do Social Media powstała idea Beauty Hackers! To pierwsze szkolenie w Polsce, które nauczy Cię, jak w praktyce wykorzystać wiedzę pozyskaną podczas warsztatów! Facebook & Instagram w 2022 mają przede wszystkim sprzedawać. Realizować cele marek, firm i organizacji. Właśnie tego Cię nauczymy podczas szkolenia! W ciągu dwóch dni otrzymasz mnóstwo wskazówek i konkretnych pomysłów, które pozwolą Ci poprawić efekty działań.

FACEBOOK 

Zuza – Ekspert ds. social media i marketingu Internetowego. Od 8 lat zajmuje się tworzeniem strategii marek w Internecie i dba o ich wizerunek w sieci. W 2022 roku otrzymała dyplom: Social Media Strategy Certification, poszerzając kompetencje na międzynarodowej uczelni Massachusetts Institute of Technology (MIT), z zakresu planowania strategii dla marek w mediach społecznościowych: SOCIAL MEDIA STRATEGY: Creating engagement, insight, and action. Certyfikowany ekspert ds social media: Facebook Certified Planning Professional –przyznawany osobom o zaawansowanych zdolnościach w planowaniu reklam oraz doświadczeniu w prowadzeniu kampanii z dużym budżetem.

INSTAGRAM 

Kasia – Ekspert ds. serwisu Instagram i branży beauty. Od 11 lat pracuję w marketingu, zbierając doświadczenie zawodowe w firmie KLAPP Cosmetics Polska.  Oprócz prowadzenia działań reklamowych i wizerunkowych, Kasia prowadzi lifestylowy profil na Instagramie i znana jest jako Katyresa. Działa również jako doradca i konsultant w zakresie prowadzenia biznesu na Instagramie. Zaawansowane umiejętności oraz merytoryczną wiedzę pozyskała z licznych szkoleń dotyczących mediów społecznościowych. 

16

GODZIN WARSZTATOWYCH

100

% SATYSFAKCJI KLIENTÓW

2

DNI SZKOLENIA

10

LAT DOŚWIADCZENIA

Dlaczego my?

Pierwsze w Polsce szkolenie z naciskiem na praktykę i realizację!

W trakcie szkolenia SOCIAL MEDIA poznasz sposoby na zdobycie wartościowych fanów i skuteczne przedstawianie im treści marketingowych. Szkolenia realizowane są w małych grupach, co sprzyja skutecznej nauce.

INTERNAUTÓW aktywnie korzysta z przynajmniej jednej platformy społecznościowej.

INTERNAUTÓW ma dobre doświadczenia z marką w mediach społecznościowych, będzie polecać ją znajomym

FIRM stosujących marketing w mediach społecznościowych odnotowuje poprawę wyników sprzedaży

UŻYTKOWNIKÓW obserwuje profilowe firm i szuka komunikacji z nimi za pośrednictwem social media

Team Beauty Hackers

Specjalistki ds mediów społecznościowych i strategii komunikacji w kanałach social media: Facebook i Instagram
Imprimir
Katarzyna Romczyk

Ekspert ds. INSTAGRAM

unnamed (2)
Zuzanna Juszczak

Ekspert ds. Facebook

Enter your keyword